مکس افکت پریست

پریست

دانلود انواع پریست رنگی و ویدیویی برای نرم افزارهای ویرایشگر ویدیو مانند افترافکت پریمیر فاینال کات پرو اپل موشن داوینچی ریزالو
بیشتر

👈 سوالات رایج در مورد پریست ها

🔶 پریست چیست؟

یک فایل آماده ، تنظیم شده می باشد که در نرم افزار های مختلف می تواند فقط با یک کلیک برای مثال رنگ ، ترانزیشن و افکت گذاری مختلفی به روی ویدیوهای شما انجام دهد. کارکرد پریست بسیار به صرفه است و دیگر نیازی به عملکرد های مختلف برای تولید یک افکت یا رنگ دهی ویژه در ویدیوهای خود ندارید.

🔶 پریست ها در چه نرم افزاری کارایی دارند؟

پریست ها انواع مختلفی دارند که با نام های : پریست پریمیر ، پریست افتر افکت ، پریست لایت روم در وبسایت مکس افکت قرار دارند و طبق نیاز خود می توان از آن ها استفاده نمائید. اما بعضی از پریست ها پسوندهایی دارند که انحصاری هستند مانند : FFX فقط در افتر افکت کارایی دارد ، PRFPSET فقط در پریمیر کارایی دارد. اما پسوند CUBE در همه نرم افزارهای ویرایشگر ویدیویی کاربرد دارد. همچنین پسوند های مختلف دیگر وجود دارد و معمولا در تمام نرم افزارهایی که ویدیوها در آن قابل ویرایش هستند اجرا می شوند.

🔶 کار با پریست سخت است؟

قطعا خیر! شما با دانلود هر پریست یک آموزش به صورت ویدیویی یا در قالب PDF دریافت می کنید و به آسانی می توانید از آن ها برای ویدیوهای آینده خود استفاده نمائید . همچنین در مواقع مشکل ، پشتیبانی مکس افکت 24 ساعته در اختیار کاربران خود می باشد.