مکس افکت پروژه آماده پریمیر

پروژه آماده پریمیر

مزیت پروژه آماده پریمیر نسبت به افتر افکت

پروژه های پریمیر از لحاظ کارایی نسبت به افتر افکت بسیار ساده تر می باشند ، به این دلیل که برای اجرای آن ها نیاز به افزونه یا پلاگین خاصی نیست! فقط کافی است در محل های تعین شده ای که سازنده آن برای شما قرار داده است ، ویرایش کنید و در نهایت از آن خروجی بگیرید! همچنین باید بدانید که 99 درصد پروژه ها، دارای آموزش ویدیویی یا PDF هستند ، اگر برای ویرایش قالب مبتدی هستید ، جای نگرانی نیست! با دیدن آموزش کوتاه موجود در فایل های دانلودی ، ادیت کلی پروژه ها برای شما بسیار آسان می شود و در نتیحه به یک فرد متخصص برای ویرایش پروژه های خود ، نیازی نخواهید داشت! لازم به ذکر است که تعداد پروژه های آماده پریمیر تا به امروز از تعداد فایل های افتر افکت ، بسیار کمتر می باشند و این به معنای ناکارآمد بودن فایل های پریمیر نیست. البته با در نظر گرفتن کارایی مختلف آن ها ، نرم افزار افتر افکت ابزار ویژه تری برای خلق پروژه ها داشته است و سازندگان حرفه ای پروژه با در نظر گرفتن آپدیت های جدید Premiere Pro ، روز به روز توانسته اند قالب های جذابی با ویرایش بسیار آسانتری برای این نرم افزار تولید کنند.


دانلود ترانزیشن پریمیر

Transition به معنی انتقال است که در واقع با استفاده از آن در بین دو ویدیو یا به عبارتی دیگر ، قرار دادن آن در انتهای یک بخش از ویدیوی متصل به ابتدای یک ویدیوی دیگر است! که در وسط دو ویدیو قرار میگیرد و با افکت های نوری ، رنگی ، کششی ، گلیچی و ... سایر افکت های جذاب دیگر ، فیلم شما را به سطح عالی تبدیل می کند.

تایتل آماده پریمیر

پروژه های تایتل همای انیمیشن های متنی هستند که در سبک های مختلف مانند : تایپوگرافی ، زیرنویس ، گلیچ ، HUD و ... سایر موارد هستند که از آن ها می توانید برای خیلی از موضوعات ، بسته به سبک دلخواه خود در ویدیوها استفاده کنید. در وبسایت مکس افکت پکیج های جامعی قرار داده شده است که همه آن ها با استایل و اشکال مختلف می باشند.

نمایش لوگو پریمیر

در محبث پروژه ها اعم از افتر افکت و به خصوص پریمیر ، لوگو موشن ها طرفداران بسیاری به خود جذب کرده اند و می توان گفت یکی از جذابترین بخش های این قالب ها ، نمایش آرم ها هستند. همانطور که در بالا گفتیم ، قالب های پریمیر به پلاگین خاصی نیاز نداشته و به همین دلیل استفاده از پروژه های لوگو بسیار آسان شده است. با استفاده از این پروژه ها به سادگی می توانید آرم یا برند تجاری خود را به موشن یا همان ویدیویی تبدیل کنید و از آن در ابتدا و انتهای فیلم های آینده خود استفاده نمائید.

المان های پریمیر

المان ها ، همان نشانه های اضافی و آیکون ها ، اجزای گرافیکی هستند که می توانند برای ساخت یک ویدیوی جذاب مانند فیلم های یوتیوب ، اینستاگرام ، استوری ها ، فیلم های آموزشی شما در تکمیل سازند.

پروژه پریمیر اینستاگرام

کاربران و ادمین های اینستاگرام معمولا برای ساخت محتوای ویدیویی خود از قالب های آماده نرم افزار افتر افکت استفاده می کنند، اما امروزه برای نرم افزار پریمیر قالب های جذاب ، حرفه ای و با کیفیتی ارائه شده است و سرعت کاریی افرادی که فقط در پریمیر فعالیت دارند را بسیار افزایش داده است. در وبسایت مکس افکت پروژه های اینستاگرام را در سبک های مختلف قرار داده ایم و از آن ها می توانید برای آپدیت گرافیک صفحه اینستاگرام ، تخفیف های فصلی و موارد دیگر استفاده کنید.
توجه :
در وبسایت مکس افکت هزاران سورس گرافیکی قرار داده شده است که یکی از بخش های آن قالب های پریمیر است. شما از بخش زیرین می توانید تمام محصولات این دسته را مشاهده و دانلود کنید. برای هر مطلب یک دموی ویدیویی همراه با اطلاعات متنی آن درج شده است. قبل از دانلود هر پروژه به نسخه اجرایی آن توجه نمائید ، برای مثال اگر قالبی در پریمیر CC 2020 ساخته شده است ، نمی توانید آن را در نسخه های پایینر  اجرا کنید ، اما پروژه های ساخته شده در ورژن های پایینر در نسخه های بالاتر قابل اجرا می باشند. همچنین در صورت نیاز می توانید از وبسایت های شناخته شده مانند Elements Envato و MotionArray درخواست پروژه دهید و  تا ما آن ها را برای شما فراهم کنیم. با مکس افکت همراه باشید.
بیشتر

👈 سوالات رایج نرم افزار پریمیر پرو

🔶 پروژه آماده پریمیر چیست؟

یک الگوی ساخته شده در نرم افزار پریمیر است که درون آن را برای مثال عکس ها ، ویدیوها ، آهنگ ها تشکیل می دهند و توسط آموزش سازنده آن پروژه به آسانی می توانید برای خود آن را ویرایش کنید.

🔶 نکات مهم قبل از کار با پروژه های پریمیر

در اول باید بدانید درون هر پروژه یک آموزش ویدیویی یا پی دی اف برای راهنمایی کار با پروژه قرار دارد و همچنین موقع دانلود پروژه از وبسایت مکس افکت اطلاعات موجود فایل را از جمله سازگاری پروژه با ورژن پریمیر و رزولوشن آن.

🔶 برای یادگیری پریمیر پرو ویژه بازار کار چگونه اقدام کنیم؟

در وبسایت مکس افکت مجموعه ای از آموزش های پریمیر پرو به زبان فارسی و لاتین ویژه بازار کار قرار دارد و می توانید به صورت رایگان آن را دریافت نمائید.
آموزش ویدیویی مقدماتی پریمیر پرو شامل 45 جلسه فارسی

🔶 افزونه پریمیر پرو چیست ؟

با پلاگین یا افزونه های پریمیر می توانید ابزارهای بیشتری در نرم افزار جهت کار در ادیت های خود به شما می دهد که در نهایت ویدیویی شما بسیار حرفه ای خواهد شد:
پلاگین های پریمیر پرو
پریست های پریمیر پرو