مکس افکت وبلاگ چه نکاتی باید قبل از دانلود پروژه های افترافکت بدانیم ؟

چه نکاتی باید قبل از دانلود پروژه های افترافکت بدانیم ؟

05 خرداد 1398 Maxeffect 0 نظر
افزودن به علاقمندی ها
شما وارد سایت نشده‌اید
پخش آنلاین
با سلام خدمت کاربران مکس افکت امیدوارم حالتون خوب باشه ، میخوام به شما چند نکته قبل از استفاده از پروژه های افترافکت رو بگم .
 
نکته اول باید بدانید که همه پروژه های افترافکت به جز عده ای کمی از آنها ، دارای آموزش تصویری هستند حالا یا در قالب ویدیو یا PDF  و یا سازنده پروژه مد نظر شما لینکی در فایل پروژه قرار داده و از طریق آن میتوانید آنلاین از وبسایت سازنده نحوه استفاده رو ببینید ، پس نگران این مسعله نباشید

نکته دوم از جایی که پروژه مد نظر خودتان را دانلود می کنید ، در آن سایت برای هر پروژه یک اطلاعاتی درج شده و حتما باید از قبل دانلود یا خرید به این موضوع توجه کنید ، نکاتی از قبیل نسخه افترافکتی که این پروژه میتواند در آن اجرا شود ، رزولوشن پروژه ، پلاگین استفاده شده در ساخت پروژه و ... مطالب دیگر آن .

>>> در ادامه میتوانید پروژه های افترافکت وبسایت ما را از :: اینجا :: مشاهده کنید.

نکته سوم باید بدانید پروژه های افترافکت 2 نوع هستند ، برای اجرا شدن یا نیاز به پلاگین خاصی دارند و یا خیر ، اگر شما پروژه ای دانلود کنید که نیاز به پلاگین خاصی دارد حتما باید پلاگین خاصی که سازنده پروژه مد نظر شما برای ساخت پروژه استفاده کرده رو نصب کنید .

>>> در ادامه شما میتوانید از :: اینجا :: تعدادی از پلاگین های پرکابرد افترافکت را مشاهده کنید.

نکته چهارمباید بدانید ، در هر پروژه ، فایل هایی جهت اجرا شدن قرار داده شده که به آنها فوتیج گفته می شود و برای مثال طبق عکس زیر مشاهده کنید :و اگر ما یکی از این فایل ها رو جابجا یا پاک کنیم ، و بعد از آن پروژه رو اجرا کنید با همچین چیزی مواجه خواهید شد :و طبق عکس بالا ببینید که یک فایل جابجا یا پاک شده و به همین خاطر این اتفاق حتما رخ خواهد داد. و باید طبق عکس زیر ، اسم این فایل را جستجو کنید :بعد از جستجو فایل 2 بار روی آن کلیک کنید ، و در صورت داشتن فایل مورد نظر آن را ایمپورت کنید تا مشکل رفع بشه .

نکته پنجم باید بدانید شاید برای شما پیش بیاد و پروژه ای دانلود کردین و شما هیچ اطلاعاتی از آن ندارید که آیا نیازی به پلاگین خاصی دارد یا خیر ؟ برای این کار شما می توانید پروژه را اجرا کرده و پس از اجرا شدن با پیغامی از افترافکت رو به رو خواهید شد و در این پیغام به شما خواهد گفت برای مثال پلاگین :: Element 3D :: رو باید نصب کنید و دقیقا اسم پلاگین ها را به شکلت لیست در پیغام به شما نشان می دهد ، حتی نام فونتی که در پروژه مورد نظر استفاده شده ، البته اگر از قبل بروی سیستم شما نصب نباشه. همچنین باید بدانید که داشتن فونتهای پروژه الزامی نیست و شما با فونت دلخواه خودتان می توانید کار کنید.


در آخر باید بگم که اگر شما با چندین پروژه کار کنید و با دیدن آموزش های تصویری که در فایل دانلود قرار داده شده ، دیگر با مشکل خاصی بر نخواهید خورد

امیدوارم که این نکات برای شما کاربران عزیزم مورد قبول واقع بشه و به راحتی بتوانید از پروژه های افترافکت استفاده کنید.

 :: اگر سوالی بود از :: اینجا :: با ما در تماس باشید یا در قسمت نظرات سوال خود را ارسال کنید ::
برای اطلاع از پروژه ها ، آموزش ها و مطالب جدید در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل ، عضویت خود را تکمیل کنید
نظر، پاسخ یا سوال خود را ارسال کنید
برای کد جدید روی آن کلیک کنید
عکس خوانده نمی‌شود