مکس افکت نرم افزار دانلود نرم افزار مکسون سینمافوردی Maxon Cinema 4D S24.111

دانلود نرم افزار مکسون سینمافوردی Maxon Cinema 4D S24.111

07 تیر 1399 Admin 0 نظر
افزودن به علاقمندی ها
شما وارد سایت نشده‌اید
دانلود نرم افزار سینمافوردی

ابتدا Cinema 4D در اوایل دهه 1990 برای رایانه های آمیگا ساخته شد و سه نسخه اول این برنامه به طور انحصاری برای آن پلتفرم در دسترس بود. با وجود v4 ، شرکت Maxon با اشاره به آرزوی دستیابی به مخاطبان گسترده تر و بی ثباتی فزاینده بازار آمیگا به دنبال ورشکستگی کامودور ، شروع به توسعه برنامه برای رایانه های ویندوز و مکینتاش کرد که تا به امروز این روند ادامه دارد و نسخه R21 آن ارئه شده است.

چرا سینما 4D؟
یادگیری آسان و بسیار قدرتمند! Cinema 4D یک بسته مناسب برای تمام هنرمندان سه بعدی است که می خواهند سریع و بدون دردسر به نتایج چشم گیر برسند. مبتدیان و متخصصان به طور یکسان می توانند از طیف وسیعی از ابزارها و ویژگی های سینمافوردی استفاده کنند تا سریعاً به نتایج خیره کننده برسند.

سهولت استفاده
شروع کار در دنیای 3D مثل انفجاری است که می توانید به سرعت نتایج عالی بدست آورید! عملکرد بصری و آسان درک سینمافوردی و رابط منطقی مرتب شده باعث می شود تا مبتدیان بتوانند به راحتی موارد را کنترل کنند.

پیش نمایش نرم افزار
پسورد فایل :
کپی
پسورد برخی از فایلها آدرس قدیمی سایت ( hosseinvfx.ir ) است.
راهنما :
جهت دانلود فایل ها توصیه می کنیم از نرم افزار مدیریت دانلود IDM استفاده کنید. همچنین پس از دریافت فایل ، آن ها را توسط نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج کنید.
برای اطلاع از پروژه ها ، آموزش ها و مطالب جدید در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل ، عضویت خود را تکمیل کنید
نظر، پاسخ یا سوال خود را ارسال کنید
برای کد جدید روی آن کلیک کنید
عکس خوانده نمی‌شود