مکس افکت آپدیت پلاگین افتر افکت Red Giant Trapcode Suite 16 ویندوز و مک

پلاگین افتر افکت Red Giant Trapcode Suite 16 ویندوز و مک

01 آذر 1399 Admin 0 نظر
افزودن به علاقمندی ها
شما وارد سایت نشده‌اید
پلاگین افتر افکت,پلاگین Redgiant

پلاگین افتر افکت RedGiant Trap code Suite 16 ، مجموعه ای از 11 افکت جذاب و پرکاربرد برای افترافکت است که با این مجموعه قدرتمند می توانید بسیاری از جلوه های ویژه سه بعدی ، افکت‌های واقعی و زیبا با قابلیت ساخت مطالب سه بعدی برای متن، پس زمینه‌های متحرک،طراحی لوگو و طراحی استفاده کنید در ادامه با اجزای این مجموعه بیشتر آشنا می شویم.

پیش نمایش آنلاین پلاگین

TRAPCODE PARTICULAR : ایجاد عناصر آلی 3D ذرات، عناصر گرافیکی پیچیده و غیره. اثرات ذرات را به صورت بصری در طراح قدرتمند ایجاد کنید. Trap code خاص است GPU شتاب و شامل فیزیک برای شبیه سازی هوا، پویایی مایع و بیشتر. به طور خاص از دوربین های 3D After Effects  و چراغ ها استفاده می کند و به شما اجازه می دهد از مدل های 3D، متن، ماسک و توالی OBJ به عنوان فرستنده ها استفاده کنید.


پلاگین TRAPCODE PARTICULAR

TRAPCODE FORM : ایجاد شبکه های ذرات جاذب و اشیاء ذرات 3D با فرم Trap code. ساخت جلوه بصری در طراح قدرتمند. اشیاء ذرات خود را در مایعات جدا کنید یا انیمیشن های پیچیده فراکتال ایجاد کنید. ایجاد MoGraph خیره کننده با مدل های 3D، متن، ماسک، و توالی متحرک OBJ. درایو انیمیشن با صدا و حل متن و آرم. فرم از دوربین های  After Effects 3D و چراغ ها استفاده می کند و شتاب دهنده گرافیکی است.


پلاگین افتر افکت TRAPCODE FORM

TRAP CODE MIR : ایجاد اشیاء سه بعدی، سطوح فراکتال، حوزه ها و فریم ها در افکت با TRAP CODE MIR. طراحی سطوح روان و اشکال انتزاعی برای گرافیک حرکت یا وارد کردن مدل 3D OBJ. تکرار و fractally منحرف سطوح می و OBJ خود را، و آنها را به عنوان چند ضلعی یا رأس نمایش دهد. میر بر روی GPU اجرا می شود و با Camera 3D و نور ها را در افترافکت کار می کند.

TRAP CODE MIR پلاگین

TRAPCODE 3D STROKE : با استفاده از Trapcode 3D Stroke از Masks های خود از اشکال و خطوط 3D آلی ایجاد کنید. لوگوها، متن ها و مسیرها زندگی خودشان را می گیرند. اشکال پیش فرض 3D Stroke نقطه شروع را به شما می دهد. کنترل دقیق روی اشکال، رنگ ها، حلقه ها و موارد دیگر را کنترل کنید.TRAPCODE SHINE : ایجاد نور فوق العاده سریع و سه بعدی نور با Trap code Shine. طراحی اشعه های نور حجمی برای متن، تصوير و فیلم های شما. شبیه سازی اشعه های پاک یا دود سیگنال فراکتال با عمق.TRAPCODE STARGLOW : ایجاد لکه های تلطیف شده و برای موشن گرافیک و متن با Trap code Starglow روشن می شود. برای شروع کار با 49 پریست ، به Glimmer خود مراجعه کنید. Starglow کاملا قابل تنظیم و آسان برای استفاده است.


TRAPCODE SOUND KEYS : تجسم صدای خود را برای موشن گرافیک و با کلید های صدا شما می توانید باند های صوتی را برای کنترل کامل جدا کنید.TRAPCODE TAO : ایجاد هندسه های 3D متحرک همراه با یک مسیر و بیشتر با Trap code تائو. با Tao شما می توانید اشکال هندسی از ماسک ها، مسیر ها و حرکت ایجاد کنید. Tao با Camera After Effects 3D و نورها کار می کند.TRAPCODE LUX : با Trapcode Lux، افترافکت نور چراغ ها قابل مشاهده است. ایجاد نقطه سه بعدی و نور نقطه ای و اضافه کردن درام و واقع گرایی به Comps 3D خود را. Lux کاملا قابل تنظیم است.TRAPCODE ECHOSPACE : بلافاصله لایه های متحرک را با TracCode Echospace انعکاس می دهیم. خودکار پیچیده، چند لایه انیمیشن 3D با سهولت و کنترل موارد لایه بدون نوشتن عبارات. با استفاده از EchoSpace، شما می توانید انیمیشن های پویا 'fall domino' یا 'follow-the-leader' ایجاد کنید.TRAPCODE HORIZON : ایجاد پس زمینه بی نهایت (360 درجه) برای After Effects 3D با افق Trap code Horizon. از تصویر نقشه ای استفاده کنید یا یک شیب رنگی ایجاد کنید. افق کاملا AE 3D و Camera-aware است.اطلاعات فایل :
  • حجم فایل : 731 مگابایت نسخه ویندوز و 767 مگابایت برای نسخه مک
  • نسخه پلاگین: 16
  • سیستم عامل : ویندوز و مک
  • کد مطلب : 489
  • منبع : redgiant
پسورد فایل :
کپی
پسورد برخی از فایلها آدرس قدیمی سایت ( hosseinvfx.ir ) است.
راهنما :
جهت دانلود فایل ها توصیه می کنیم از نرم افزار مدیریت دانلود IDM استفاده کنید. همچنین پس از دریافت فایل ، آن ها را توسط نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج کنید.
برای اطلاع از پروژه ها ، آموزش ها و مطالب جدید در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل ، عضویت خود را تکمیل کنید
نظر، پاسخ یا سوال خود را ارسال کنید
برای کد جدید روی آن کلیک کنید
عکس خوانده نمی‌شود