سفارش آرم استیشن

18 آذر 1398 Maxeffect
افزودن به علاقمندی ها
شما وارد سایت نشده‌اید
امروزه هر کسب کاری ، فروشگاه ، شبکه تلویزیون ، نهاد و هر شخصی برای خود (در کسب و کار یا نشان شخصی) یک آرم یا لوگو دارد و از آن در هر جایی که مناسب باشد بر روی محتویات خود استفاده می کند ، که نسبت به معروف بودن آن برند یا کسب و کار ، هر کاربر آن را در هرجایی مشاهده کند متوجه خواهد شد که این لوگو مثلا برای این شرکت است ، اما با پیشرفت روز به روز تکنولوژی و ابزارهای گرافیک امروزه به سبک های مختلفی ، صاحبین کسب و کارها ، لوگوی شخصی خود را به اشکال و سبک های خاصی ، آن را به نمایش می گذارند ، که در این مطلب ما به آرم استیشن می پردازیم.

آرم استیشن چیست ؟
همان طور که در توضیحات بالا خوانده اید شما می توانید آرم یا لوگو خود را موشن (متحرک) کنید ، که به آن اصطلاحاتی مانند لوگوموشن ، آرم استیشن ، تیزرلوگو می گویند . به طور کلی آرم استیشن یک ویدیو چند ثانیه ای به صورت موشن و گرافیک زیبا و چشم نواز ، آرم یا برند شخصی شماست که در ادامه می توانید برخی نمونه کارهای ما را مشاهده نمائید .

تبدیل لوگو به لوگوموشن یک شرکت فنی و مهندسی :

پیش نمایش لوگو
تبدیل لوگو به لوگوموشن یک صفحه اینستاگرام :
صفحه اینستاگرام استعداد فوتبال
پیش نمایش لوگو 1
پیش نمایش لوگو 2

شما می توانید با پرداخت هزینه فقط 49 هزارتومان این کار را به ما واگذار کنید ، توجه داشته باشید که فقط هزینه اجرای لوگو یا آرم مخصوصتان و یا ویرایش پروژه به هر نحوه برای قالب انتخابی { افترافکت ، پریمیر } از شما گرفته می شود و هزینه خود پروژه رایگان می باشد!

از :: اینجا :: می توانید انواع پروژه های آرم استیشن را مشاهده و انتخاب کنید .
 از طریق تماس با ما برای سفارش اقدام نمائید . 

در صورت نداشتن لوگو می توانید از طریق صفحه اینستاگرام زیر ، لوگویی مناسب با سلیقه خود را سفارش دهید

صفحه اینستاگرام tarhesmi
برای اطلاع از پروژه ها ، آموزش ها و مطالب جدید در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل ، عضویت خود را تکمیل کنید